T350K106K050AS KEMET
  • Part Number: T350K106K050AS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 10UF 50V 10% RADIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 112
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE