T350H336K016AT KEMET
  • Part Number: T350H336K016AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 33UF 16V 10% RADIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,636
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE