T350G106K035AT7301 KEMET
  • Part Number: T350G106K035AT7301
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 10UF 35V 10% RADIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 158
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F