T350E475K035AS KEMET
  • Part Number: T350E475K035AS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 4.7UF 35V 10% RADIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 953
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F