T350B225K025AT KEMET
  • Part Number: T350B225K025AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 2.2UF 25V 10% RADIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 8,210
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM