T322D476K006AT KEMET
  • Part Number: T322D476K006AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 47UF 6V 10% AXIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 67
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"