T322B475K015AT KEMET
  • Part Number: T322B475K015AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 4.7UF 15V 10% AXIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 333
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V