T322B106K010AT KEMET
  • Part Number: T322B106K010AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 10UF 10V 10% AXIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,516
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK