T322A224K050AS KEMET
  • Part Number: T322A224K050AS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 0.22UF 50V 10% AXIAL
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK