T110D476K035AT KEMET
  • Part Number: T110D476K035AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 47UF 35V 10% AXIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 90
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"