T110B106K020AS KEMET
  • Part Number: T110B106K020AS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 10UF 20V 10% AXIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 57
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"