T110A105K050AT KEMET
  • Part Number: T110A105K050AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 8
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"