SMR5474J63J05L16.5CBULK KEMET
  • Part Number: SMR5474J63J05L16.5CBULK
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • More about SMR5474J63J05L16.5CBULK KEMET
    SMR5474J63J05L16.5CBULK KEMET
    SMR5474J63J05L16.5CBULK is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. SMR5474J63J05L16.5CBULK is described as CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM