SMR5473J50J01L16.5CBULK KEMET
  • Part Number: SMR5473J50J01L16.5CBULK
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 0.047UF 5% 50VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • More about SMR5473J50J01L16.5CBULK KEMET
    SMR5473J50J01L16.5CBULK KEMET
    SMR5473J50J01L16.5CBULK is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. SMR5473J50J01L16.5CBULK is described as CAP FILM 0.047UF 5% 50VDC RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT