SMR5472J63J01L16.5CBULK KEMET
  • Part Number: SMR5472J63J01L16.5CBULK
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 4700PF 5% 63VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • More about SMR5472J63J01L16.5CBULK KEMET
    SMR5472J63J01L16.5CBULK KEMET
    SMR5472J63J01L16.5CBULK is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. SMR5472J63J01L16.5CBULK is described as CAP FILM 4700PF 5% 63VDC RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE