SMR5223J63J01L16.5CBULK KEMET
  • Part Number: SMR5223J63J01L16.5CBULK
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 0.022UF 5% 63VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • More about SMR5223J63J01L16.5CBULK KEMET
    SMR5223J63J01L16.5CBULK KEMET
    SMR5223J63J01L16.5CBULK is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. SMR5223J63J01L16.5CBULK is described as CAP FILM 0.022UF 5% 63VDC RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 9-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V