SMR5223J100J01L16.5CBULK KEMET
  • Part Number: SMR5223J100J01L16.5CBULK
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • More about SMR5223J100J01L16.5CBULK KEMET
    SMR5223J100J01L16.5CBULK KEMET
    SMR5223J100J01L16.5CBULK is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. SMR5223J100J01L16.5CBULK is described as CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH