SMR5222J63J01L16.5CBULK KEMET
  • Part Number: SMR5222J63J01L16.5CBULK
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 2200PF 5% 63VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • More about SMR5222J63J01L16.5CBULK KEMET
    SMR5222J63J01L16.5CBULK KEMET
    SMR5222J63J01L16.5CBULK is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. SMR5222J63J01L16.5CBULK is described as CAP FILM 2200PF 5% 63VDC RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.