SMR15225J63B12L16.5CBULK KEMET
  • Part Number: SMR15225J63B12L16.5CBULK
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 2.2UF 5% 63VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • More about SMR15225J63B12L16.5CBULK KEMET
    SMR15225J63B12L16.5CBULK KEMET
    SMR15225J63B12L16.5CBULK is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. SMR15225J63B12L16.5CBULK is described as CAP FILM 2.2UF 5% 63VDC RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Film Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Film Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK