SMC5.7222J50J33TR12 KEMET
  • Part Number: SMC5.7222J50J33TR12
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 2200PF 5% 50VDC 2220
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • More about SMC5.7222J50J33TR12 KEMET
    SMC5.7222J50J33TR12 KEMET
    SMC5.7222J50J33TR12 is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. SMC5.7222J50J33TR12 is described as CAP FILM 2200PF 5% 50VDC 2220. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"