SBCP-87HY681H KEMET
  • Part Number: SBCP-87HY681H
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 680UH 330MA 1.66 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBCP-87HY681H KEMET
    SBCP-87HY681H KEMET
    SBCP-87HY681H is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBCP-87HY681H is described as FIXED IND 680UH 330MA 1.66 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT