SBCP-80HY820H KEMET
  • Part Number: SBCP-80HY820H
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 82UH 1.3A 240 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBCP-80HY820H KEMET
    SBCP-80HY820H KEMET
    SBCP-80HY820H is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBCP-80HY820H is described as FIXED IND 82UH 1.3A 240 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM