SBCP-80HY331H KEMET
  • Part Number: SBCP-80HY331H
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 330UH 700MA 750 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBCP-80HY331H KEMET
    SBCP-80HY331H KEMET
    SBCP-80HY331H is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBCP-80HY331H is described as FIXED IND 330UH 700MA 750 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE