SBCP-80HY102H KEMET
  • Part Number: SBCP-80HY102H
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 1MH 400MA 1.89 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBCP-80HY102H KEMET
    SBCP-80HY102H KEMET
    SBCP-80HY102H is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBCP-80HY102H is described as FIXED IND 1MH 400MA 1.89 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP