SBCP-80HY101H KEMET
  • Part Number: SBCP-80HY101H
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 100UH 1.1A 350 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBCP-80HY101H KEMET
    SBCP-80HY101H KEMET
    SBCP-80HY101H is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBCP-80HY101H is described as FIXED IND 100UH 1.1A 350 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM