SBCP-47HY3R3B KEMET
  • Part Number: SBCP-47HY3R3B
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.3A 37 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBCP-47HY3R3B KEMET
    SBCP-47HY3R3B KEMET
    SBCP-47HY3R3B is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBCP-47HY3R3B is described as FIXED IND 3.3UH 2.3A 37 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA