SBCP-47HY102B KEMET
  • Part Number: SBCP-47HY102B
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBCP-47HY102B KEMET
    SBCP-47HY102B KEMET
    SBCP-47HY102B is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBCP-47HY102B is described as FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM