SBCP-47HY100B KEMET
  • Part Number: SBCP-47HY100B
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 10UH 1.6A 67 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBCP-47HY100B KEMET
    SBCP-47HY100B KEMET
    SBCP-47HY100B is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBCP-47HY100B is described as FIXED IND 10UH 1.6A 67 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.