SBCP-14HY102B KEMET
  • Part Number: SBCP-14HY102B
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 1MH 590MA 1.16 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBCP-14HY102B KEMET
    SBCP-14HY102B KEMET
    SBCP-14HY102B is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBCP-14HY102B is described as FIXED IND 1MH 590MA 1.16 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.