SBC9-681-551 KEMET
  • Part Number: SBC9-681-551
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 680UH 550MA 1.05 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC9-681-551 KEMET
    SBC9-681-551 KEMET
    SBC9-681-551 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC9-681-551 is described as FIXED IND 680UH 550MA 1.05 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT