SBC9-331-671 KEMET
  • Part Number: SBC9-331-671
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 330UH 670MA 580 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC9-331-671 KEMET
    SBC9-331-671 KEMET
    SBC9-331-671 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC9-331-671 is described as FIXED IND 330UH 670MA 580 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE