SBC9-100-422 KEMET
  • Part Number: SBC9-100-422
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 10UH 4.2A 30 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC9-100-422 KEMET
    SBC9-100-422 KEMET
    SBC9-100-422 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC9-100-422 is described as FIXED IND 10UH 4.2A 30 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.