SBC7-221-132 KEMET
  • Part Number: SBC7-221-132
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 220UH 1.3A 250 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC7-221-132 KEMET
    SBC7-221-132 KEMET
    SBC7-221-132 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC7-221-132 is described as FIXED IND 220UH 1.3A 250 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V