SBC7-101-192 KEMET
  • Part Number: SBC7-101-192
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 100UH 1.9A 120 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC7-101-192 KEMET
    SBC7-101-192 KEMET
    SBC7-101-192 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC7-101-192 is described as FIXED IND 100UH 1.9A 120 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM