SBC6-221-112 KEMET
  • Part Number: SBC6-221-112
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 220UH 1.1A 330 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC6-221-112 KEMET
    SBC6-221-112 KEMET
    SBC6-221-112 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC6-221-112 is described as FIXED IND 220UH 1.1A 330 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"