SBC6-220-302 KEMET
  • Part Number: SBC6-220-302
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 22UH 3A 50 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC6-220-302 KEMET
    SBC6-220-302 KEMET
    SBC6-220-302 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC6-220-302 is described as FIXED IND 22UH 3A 50 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.