SBC6-150-382 KEMET
  • Part Number: SBC6-150-382
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 15UH 3.8A 30 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC6-150-382 KEMET
    SBC6-150-382 KEMET
    SBC6-150-382 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC6-150-382 is described as FIXED IND 15UH 3.8A 30 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.