SBC4-680-122 KEMET
  • Part Number: SBC4-680-122
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 68UH 1.2A 190 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC4-680-122 KEMET
    SBC4-680-122 KEMET
    SBC4-680-122 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC4-680-122 is described as FIXED IND 68UH 1.2A 190 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK