SBC4-471-491 KEMET
  • Part Number: SBC4-471-491
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 470UH 490MA 950 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC4-471-491 KEMET
    SBC4-471-491 KEMET
    SBC4-471-491 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC4-471-491 is described as FIXED IND 470UH 490MA 950 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"