SBC4-3R3-642 KEMET
  • Part Number: SBC4-3R3-642
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 3.3UH 6.4A 20 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC4-3R3-642 KEMET
    SBC4-3R3-642 KEMET
    SBC4-3R3-642 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC4-3R3-642 is described as FIXED IND 3.3UH 6.4A 20 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM