SBC4-221-721 KEMET
  • Part Number: SBC4-221-721
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 220UH 720MA 470 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC4-221-721 KEMET
    SBC4-221-721 KEMET
    SBC4-221-721 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC4-221-721 is described as FIXED IND 220UH 720MA 470 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.