SBC4-220-202 KEMET
  • Part Number: SBC4-220-202
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 22UH 2A 70 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC4-220-202 KEMET
    SBC4-220-202 KEMET
    SBC4-220-202 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC4-220-202 is described as FIXED IND 22UH 2A 70 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.