SBC4-151-861 KEMET
  • Part Number: SBC4-151-861
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 150UH 860MA 360 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC4-151-861 KEMET
    SBC4-151-861 KEMET
    SBC4-151-861 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC4-151-861 is described as FIXED IND 150UH 860MA 360 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM