SBC4-150-232 KEMET
  • Part Number: SBC4-150-232
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 15UH 2.3A 60 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC4-150-232 KEMET
    SBC4-150-232 KEMET
    SBC4-150-232 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC4-150-232 is described as FIXED IND 15UH 2.3A 60 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.