SBC4-103-111 KEMET
  • Part Number: SBC4-103-111
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 10MH 110MA 19.5 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC4-103-111 KEMET
    SBC4-103-111 KEMET
    SBC4-103-111 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC4-103-111 is described as FIXED IND 10MH 110MA 19.5 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT