SBC4-101-102 KEMET
  • Part Number: SBC4-101-102
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 100UH 1A 260 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC4-101-102 KEMET
    SBC4-101-102 KEMET
    SBC4-101-102 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC4-101-102 is described as FIXED IND 100UH 1A 260 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.