SBC3-4R7-422 KEMET
  • Part Number: SBC3-4R7-422
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.2A 20 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC3-4R7-422 KEMET
    SBC3-4R7-422 KEMET
    SBC3-4R7-422 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC3-4R7-422 is described as FIXED IND 4.7UH 4.2A 20 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.