SBC3-470-142 KEMET
  • Part Number: SBC3-470-142
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 47UH 1.4A 120 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC3-470-142 KEMET
    SBC3-470-142 KEMET
    SBC3-470-142 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC3-470-142 is described as FIXED IND 47UH 1.4A 120 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"