SBC3-101-961 KEMET
  • Part Number: SBC3-101-961
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 100UH 960MA 260 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC3-101-961 KEMET
    SBC3-101-961 KEMET
    SBC3-101-961 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC3-101-961 is described as FIXED IND 100UH 960MA 260 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE