SBC3-100-362 KEMET
  • Part Number: SBC3-100-362
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 10UH 3.6A 30 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC3-100-362 KEMET
    SBC3-100-362 KEMET
    SBC3-100-362 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC3-100-362 is described as FIXED IND 10UH 3.6A 30 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM